Seasons

19. března 2011 v 14:03 | Pansy73x

Hallo,

tak nějak si to dneska hačám a koukám na tv a napadlo mě, že bych mohla něco napsat. A tak koukám z ohna a říkám si :" na to, že je za dva dny jaro, tak ten sníh je docela dobrej" u nás totiž sněží. Pochopíte to? No a při hloubání a dloubání nad stupiditou dnešního dne jsem se rozhodla, že na píšu o ročních odbobích. Here it is.

Jak jsem slíbila LJ, ke každímu článku hodim song. Tak tady jsou Good Charlotte a jejich Seasons

Jako je to se vším, tak já si hrozdně těžko vybírám mezi uplně jinými věcmi. Chápete? U jednoho je doré tohle, u druhého zase tohle a je hodně složitý si vybrat to nejlepší. Ale já jsem to dokázala. Zjistila jsem jaká roční období mám nejraději. Uplně ze všech (čtyř :D). Mám dva favority. Ale když se to tak veme, tak jsem zjistila, že opravdu každé má svoje kouzlo.

Jaro. Jaro je jedno z těch nejoblíbenějších. Je veselé, všchno kvete, ptáčci cvrdlikají, zvířátha se probouzejí a všechno je uplně čerstvé po zimě. Miluju vůni sena a miluju kytky. Vážně. Když jdete na jaře na porcházku, těba po dešti, tak za a) voní déšť a za b) všechno je tak svěží že by si člověk poskočil. Vážně vážně vážně mám jaro ráda. Můžete venku sedět jen v mikině, nebo v lehký bundě a užívat si to. Miluju jaro.

Léto. To je to druhý nejoblíbenější. Můžete chodit v tričku, sedět na zahradě na zemi, opalovat se, koupat se, chdoit na zmrzku, cokoli co jen chcete. Ledový koktejly, zmrzky, dortíky, saláty, limonády, dovolený. A mě ani ty přílišný vedra tolik neštvou. Tak holt člověk pak chodí jen v plavkách no. Zase tolik se toho neděje. Pak si dá ledovou sprchu, studený pití a je to v pohodičce. Miluju léto.

Podzim. Sice je na nic, že furt prší a všude je bahno, ale ty barvy. Jeden strom žlutej, druhej hněděj, třetí červenej. Na zemi se válí opadaný listí do kterýho můžete kopat, válet se v něm... Prostě pohoda jahoda. Když jsme u těch jahod, některý taky na podzim najdete :D. Takže i ten podzim mám ráda.

Zima. To je to nejmíň oblíbený. Sice je sníh fakt nádhernej, ale ještě hezčí by byl, kdyby byl teplej. Nemám ráda, kdy mi do bot napadá a pak roztaje. Jsou z toho hrozný sračky, ještě když se to smíchá s bahnem. Lidi maj taky popraskaný rty a kůži, protože mráz je pěkná svině. Nakonec ještě ke věšmu ty sračky s pomocí mrazu zmrznou v led a člověk může rovou jít na bruslích. A tak zima. Fuj. Navíc se to táhne hrozně dlouho, je to strašně slouhý období. Přece jen letošní zima je od listopadu do března. No táák :D

No takže jste se nedozvěděli nic novýho, článěk není tak skvělej, jak jsem předpokládala, ale mám hrozou žízeň, takže píšu rychle a nesrozumitelně. Snad jsem vás aspoň přesvědčila o kvalitách nějakých období. Jo možná po vzrou Lousie Jones časem přidám nějaký obrázky, co jsem kreslila. Ale jen možná...

Bye.

 


Komentáře

1 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 19. března 2011 v 21:12 | Reagovat

Písnička je úžasná. (Jako vždy:D)
Hej na tohle máme stejný názor :D:D Léto miluju, zimu nemám ráda, jediné co je pozitivní jsou Vánoce a Silvestr (důvodné ožrání :D:D).
Jo, chci vidět ty obrázky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.