Something from my hand vol. 1

21. března 2011 v 19:09 | Pansy73x
Hallo,

tak jsem dneska seděla, a rozhodla jsem se, že je nuda, tak jsem scanovala. Má díla. Teda jen hrstku a to těch dodělaných. Tak doufám, že se vám bude líbit.

My Art vol. 1. Here we go.

Nick Jonas. Můj první 'portrét'. Datováno hodně dávno. 30.6.2009. No takže hodně dávno :D Snad se líbí, nesuďte mě. Navíc ve skutečnosti to vypadá uplně jinak! Fakt!


Dougie Poynter. No tohle je děsný, ale tak kdybych měla dávat jen to povedený, to by byl článek hodně krátkej. Datum : chybí. Ale bylo to po Nickovi. Vim to :D No taky to ve skutečnosti vypadá líp.Lady Gaga. No... Jelikož se mi to dalo do nějakýho podivnýho formátu, kde je prakticky půlka obrázku useklá, nedivím se, že to vypadá takhle. Tohle byl dárek pro K. takže už nemám u sebe tu kresbu, abych jí mohla nascanovat znova. Fakt to vypadá uplně jinak. Za to se slečně Gaga fakt omlouvám.
Datum: 10.10.2010. hezký :D


Jackson Rathbone. Tak nejen mě připadá, že vypadá buď jako úchyl, nebo jako Joker. To je dárek pro Š. ta to ještě neviděla, takže to kdyžatk můžu spálit a říct, že mi to bohužel sežral pes. :D ne, bylo nad tím stráveno až moc času. Nedávno doknčeno, tak během února.
Přecháíme k obrázkům z nudy. Tady jsou moje Convy. Nevím kdy. Ale je to teda amatérský, jen jsem čmárala.
Karty. To nevím, jak mě napadlo. Kdyžtak si to zvěčte, vypadáto líp. OOmlouvám se za červeno-růžovou skvrnu. Datum: 20.7.2009


Maska. Teda původně to je tetin svícen, ale já nakreslila tu hezou část. Jedno z těch nejpovedenějších, né-li nejpovedenější.
Datum : 01.01.2010
Basa. Ach. Není to mistrovké dílo, ale já ten obrázek mám ráda.Kytara. Ach. Taky mám ráda. Vzniklo to po mém uvažování o hudbě...Datum: 28.6.09Tak tohle je vážění počátek mé !umělecké kariéry'. 8.5.2009. Seděla jsem u tety na terase, bylo nádherně. Sluníčko mi pálilo do zad, měla jsem před sebou skleničku s ledem a vodou, nádhrenej výhled na naše město. A začala jsem kreslit. A tehdy jsem si uvědomila, že to miluju.


Bat. Ha. To jsem kreslila částečně u K. Díky ní jsem zjistila, jak maj ty křídla bejt. Datum: 10.5.2009


Datum: 11.5.2009. No jo no, asi jsem procházela depkou. Stává se. Ale náhodou tohle se mi fakt líbí.
No dobře, asi jsem byla morbidní. Když ty andlělé jsou blbci. No nevadí. Datum: 16.5.2009Todle prosím vzniklo tak, že si sestra obkreslila ruku (to je ta mamtuí dlouhatánanáská) a já jsem nakreslila ještě 2x svojí. A Pak jsem vybarvovala a vybarvovala...Už jsme v té části mých děl, která jsem kreslila ve škole na výtvarce. Samozřejmě že nebyla doceněna :D ne dělám si srandu. Visela na nástěnce. Haháá :D Tu ruku miluju. Taky jsem se s ní strašně srala...


Předělovou čáru jsem udělala, aby si někdo nemyslel, že to oho patří k nosu. Oko neni nijak bezvadný, ale ten nos... Je těžký nakreslit nos, to snad vědi ti, co kreslí. Mě se docela povedl. Vím, že sebechvála smrdí... Ale mě se ten nos fakt líbí. (učiteli se tak líbi, proto to pověsil na nástěnku :D)
Ucho. To se mi taky podle mě docela povedlo. Taky bylo na nástěnce :D Ale ten papír...Je to ten lehoučkej, není to čtvrtka, takže nic moc...

Vlaštovka. Možná to nikomu nemusí připadat nějak extra super, ale mě se to fakt líbí. Na to, že je to uhlem a s tim já nejsem kamarádka.


Půlka mimozemšťana. Museli by jste znát našeho učitele výtvarky (ke kterému nechodím, jelikož nějaký stupidní pán zabodl tužku do seznamu na MĚ a poslal mě do hudebky. V hudebce to miluju, vždycky se na ní těšim...Ale ta výtvarka...Furt mě to mrzí), abyste pochopili o co jde. Prostě jeho střeštěnej nápad kreslit jen půlku :D


Dostáváme se k nápisům. Support Queers. Používala jsem ty křídy. Je s nima sranda. Tohlento není nijak supr žůžo mazec, ale když už sem dávám výtvory, tak aspoň většinu.

Pansy. Zase moje kamarádky křídy. To víte, duha...


BeLIEve. Inspirace od Crisse Angela. A tehdy měbavilo kreslit takový ty jakoby stuhy.

McFly. Hahááá. To jsem se vyřádila. Miluju.

FoREVer. Tohle srdíčko je na velký čtvrtce, proto jeho scanování bylo docela hustokrutý. Proto je tam uprostřed jakoby předěl. Ale je to pro něj...

Tak doufám, že první a na dlouho poslední várka mých výtvrů se vám aspoň tošku líbila. Nerada exibuju svoje věci, ale když něco mám, tak to ukážu :D

Bye.
 


Komentáře

1 Milouš Milouš | 21. března 2011 v 20:00 | Reagovat

Tak jsem zase jednou tady a vykoukne na mě tohle?! Hrozně pěkný.
Nejvíc se mi líbí 2,3,4-vypadá fakt jak úchyl:D,8,9,11-fakt si to kreslila u mě?teda jestli jsem K.,18-krásný!,22,23,24.
Ale nejhezčí vlastnim stejně já :] GAGA.

2 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 21. března 2011 v 20:46 | Reagovat

Ehm, paní umělkyně!
Ty vole všechno je to úžasný:)
Lady Gaga je absolutně úžasná, ty řasy se ti strašně moc povedly.
Karty, bassa, ruka, ucho, oko, nos-dokonalé miluju tu bassu! :D:D :)
Morbidní obrázky Badwomen and something like this jsou úžasné.
Oh, McFly dokonalé.
Dougie je tam nechutně rozkošný<3
To srdce, ty vole, dokonalost!
Že mě naučíš kreslit? ;D

3 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 21. března 2011 v 21:03 | Reagovat

A co takhle Slečno umělkyně? :D
Není zaco
není zaco
není zaco
není zaco
a blá blá
blá
Hej je maximum i teď, ale když se oholí :D
Zdevastovala talent? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.