You've got a friend...

30. března 2011 v 21:17 | Pansy73x


...You just call out my name
And you know wherever I am
I'll come running to see you again
Winter, spring, summer or fall
All you have to do is call
And I'll be there, yes I will.
You've got a friend

Hallo,

Dneska jsem se zsae viděla s N. a zase mi udělala radost. Koupila mi ty nádherný náušnice, co se mi fakt hodně líbily. Dám se někdy fotku. No a navíc jsem zjistila, proč jsme nejlepší kamarádky. Napíšu víc dooole.

SSong pro dnešní den : McFly - You've got a friend.

Znate to, s lidma ve třídě vám často vznikaj spory o tom, kdo se s kým bavi, kdo s kým tráví netráví čas, kdo někomu něco řekne neřekne. A v tom je podle mě lepší mít kamarády i jidne, než ve škole. Třeba kvuli pár bodům.
  • Nevidíte se se svými mimoškolními přáteli pořád. Nevím jak vám, ale mě bohatě stačí, když jsem s jedním člověkem týden v kuse. Ale samozřejmě, že bych N. vídala ráda častěji, ale zase teďka se skoro nezatavíme a furt něco říkáme. Pak si sebe daleko víc užijem a třeba nám ani ticho nepřijde trapný, nebo ztráta času.

  • Nehrotíte to, jestli jste se na sebe špatně podívali, odsekli jste si a nebo jste nepříjemní. A nehádáte se kvuli zbytečnostem. Já si konkrétně nepamatuju ani jednu pořádnou hádku s N. uplně do krve. Samozřejmě, že proběhly výměny názorů, ty probíhaj docela často, ale nejsou nijak ůtočný, hnusný ani tak. Prostě si jen sdělujeme názory a navzíjem si je respektujeme. Prostě všechno řešíme s klidem a uznáváme, že každý to vidí jinak.

  • Ve třédě nemůžete skoro nic říct. Samozřejmě, že tajmenství nevyslepičí každej, ale stačí jen nevinné narážky, aby se to dozvěděl někdo, kdo nemá. A když už ríkáte něco, co není tajemství, tak to řeknete tomu, ten zas tomu a ten tomu a vědí to všichni. Když mátě kamarádku mimo, tak jí můžete říct uplně všechno, protže čance, že by se to někdo dozvěděl, je minimální. Navíc t můžete poznat z nezůčastněného pohledu, nebo to probrat uplně do morku kostí. Řeknete na rovinu, co si myslíte, co cítíte a co byste chtěli.
    Já třeba u kamarádek ve škole se bojím, že dybych jim řekla, jak se cítím, nebo so bych chtěla, aby se stalo, tak by se mi vysmály. To je ale jen moje nedůvěřivost. Ale u N. se nebojím cokoli říct.

  • Žárlivost. Ve třídě na sebe navzájem žárlíte a furt řešíte, kdo kdy se s kym bavill a o čem, což vede k hádkám. My s N. to máme tak, že lidi od tý druhý ze třídy aspoň některé trošku známe, ale neřešíme, že se spolu baví a třeba podnikají víc věcí. Proč taky, když obecně spolu tráví víc času. Nebudem se rozhodně nijak omezovat v okruhu přátel.
Poslední bod mě dovedl k tomu, co mě přivedlo k pasní tohodle článku. Dneska jsme se s N. bavili o Čarodkách a dohodly jsme se, že budeme zase asi spolu. Ovšem jestli ani jedna nebudeme mít něco s někým jiným. To by třeba u jiných mých přátel neprošlo. Prostě by se naštvaly, kdybych jim šla s někým jiným. Dobře, mě by to taky naštvalo, ale u N. ne. Nevím proč, ale prostě ne. Já chápu, že kdyby jsme šly někam jen my dvě, tak by to nebylo tak dobrý, jako kdyby jsme každá šly s někým jiným mezi lidi co známe. Prostě si nekazíme plány a neomezujeme se.

Tak. Z čehož mi vyplývá, že přesně vím, proč jsme nejlepší kamarádky. Protože N. je úžasnej a tolerantní člověk, protože se respektujem, neomezujem, uznáváme názory, dokážeme si poradit (občas ne, když je jedna v situačce, ve který druhá nebyla), dokážeme bejt vážný i "odvázaný", řekneme si, když nemáme náladu, nebo nám něco vadí. Prostě a jednoduše bych v životě N. nevyměnila. Nikdy, nikdy, nikdy, NIKDY! Toho člověka miluju. Jako rodinu.

Možná vám ty věci, co jsem o nás napsala, připadají obyčejný, samozřejmý atd., ale mě ne, protožě tohle s nikym nemám. Aspoň ně všechno a né v takový míře, jako u N. Miluju jí.

Bye.
 


Komentáře

1 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 31. března 2011 v 8:00 | Reagovat

You've got a friend miluju <3 Hej ona mě skoro vždycky rozbrečí!
S těma bodama souhlasím, i když zase musím uznat, že u nás ve třídě tohle není problém. Jakože, na začátku šesté a sedmé to byl maximální problém, protože jsme se moc nemuseli. Ale teď je to mega pohoda. Nevím proč, ale když jsem začala poslouchat McFly a oni mě 'změnili' tak se všechno zlepšilo.
Takové kamarádství jak popisuješ je nejlepší. Neomezovat se a nebýt naštvaná.
Úú já chci taky takovou kamarádku! Maximálně ti N. závidím.
Mě to obyčejný nepřijde. Je to maximálně úžasné, takové kamarádství! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.